Famigo

Famigo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda çocuklarınız için kullanabileceğiniz oyun pakedi uygulamasıdır.

Özellikle okul öncesi çağındaki çocuk sahibi olan anne babaların en büyük yardımcısı günümüzde artık cep telefonları ve tabletler. iOS cihazlarınızda da kullanabileceğiniz pek çok mobil uygulama bulunuyor.

Bunlardan birisi de Famigo. iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Famigo genel olarak çocuklar için oyun, uygulama, video ve çeşitli içerikler içeren kapsamlı bir mobil uygulama.

Uygulamada bulunan çocuk kilidi de yine faydalı özelliklerinden birisi. Bu özellik sayesinde çocuklarınızın uygulama dışına çıkıp başka yerlere girmesini engelleyebiliyorsunuz. Uygulamada 3 farklı üyelik sistemi bulunuyor. Ücretsiz, basic ve plus olarak sayabileceğimiz üyelik sistemlerinin özellikleri ise aşağıdaki gibi.

  • Ücretsiz üyelikte çocuk kilidi ve ücretsiz içerikler.
  • Basic üyelikte her gün yeni video, çocuk güvenlikli tarayıcı ve ek güvenlik özellikleri.
  • Plus üyelikte basic üyelikteki özellikler + aylık 20 dolar değerinde içerik, profil yaratma, kullanım sürelerini kontrol etme ve kısıtlama gibi özellikler.

1 yaşından ergenlik çağına kadar her yaştaki çocuğa hitap edecek içerikler sunan uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR