Fanatik 3.6 (ios)

Fanatik

3.6
Fanatik
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    119

  • Üretici

    Doğan Gazetecilik A.Ş.

Fanatik, Phone ve iPad sahibi kullanıcıların gün içerisinde en güncel spor haberlerine ulaşabilecekleri resmi Fanatik uygulaması.

Fanatik, spor severlerin güncel spor haberilerini takip edebilmesi için Doğan Gazetecilik tarafından geliştirilen resmi Fanatik uygulaması. Fanatik gazetesinin internet sitesinde yayınlanan haberleri okumanızı sağlayan uygulama.

Hem Türkiye hem de Avrupa futbolu ile ilgili tüm son dakika haberlerine erişebileceğiniz uygulamayı gün içerisinde bir kaç defa kontrol ederek, spor dünyası hakkındaki bilgilerinizi taze tutabilirsiniz. Sadece futbol haberleri ile kısıtlı kısıtlı kalmayan Fanatik uygulaması üzerinde basketbol ve voleybol gibi farklı spor dallarına ait haberler de bulunuyor.

tuttuğunuz takıma ait özel haber sayfası üzerinden sadece ilgileneceğiniz haberleri takip etme imkanı sunan uygulamanın en güzel özelliği ise canlı maç sonuçlarına ulaşabiliyor olmanız. Günün Programı bölümünden hem o gün içerisinde gerçekleşecek spor müsabakalarına hem de canlı sonuçlarına ulaşabiliyorsunuz.

Sizde güncel spor haberlerine kolayca ulaşmak ve spor camiasının gündemini yakından takip etmek istiyorsanız, Fanatik uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirmenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR