FancyLock 1.0.3 (ios)

FancyLock

FancyLock
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FancyLock uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızın kilit ekranlarını kişiselleştirebiliyorsunuz.

FancyLock uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz ancak kullanırken içerisinde bulunan jetonları satın alarak devam ettiğiniz kilit ekranı uygulamalarından bir tanesi olarak karşımıza çıktı. Bu nedenle uygulamayı yüklemeden önce uygulama içi satın alma seçeneklerini aklınızda bulundurmanızı öneriyorum.

Uygulama sayesinde iOS işletim sistemli cihazlarınızın kilit ekranını çok daha güzel bir hale getirebiliyorsunuz. Bunu gerçekleştirebilmek için FancyLock varolan kilit ekranı üzerinde kendi temalarını kullanıyor ve bu temalarla daha etkileyici bir görünüme sahip olmak mümkün hale geliyor.

Her ne kadar içerisinde 5 jetonla birlikte gelse de, en ucuz temanın 10 jeton gerektirmesi nedeniyle en az 5 jetonluk alım yapmanız gerekeceğini de unutmayın. Dileyenler tüm temaları açan seçeneği de kullanabilir ve böylece uygulamanın özelliklerinden sınırsız bir şekilde faydalanabilirler.

Hazırlanmış olan temalar oldukça çeşitlilik barındıryorlar ve kattıkları ilginçliğin görmeye değer olduğunu belirtmek gerek. Uygulamanın arayüzü ve hızı sorunsuz çalışacak bir şekilde hazırlandığı için herhangi bir sorunla karşılaşacağınızı da sanmıyorum.

Eğer mobil cihazlarınızdaki kilit ekranlarının renk ve tasarım seçeneklerinden memnun değilseniz kesinlikle denemeniz gerekenler arasında yer aldığına inanıyorum.

YORUMLAR