FanMatch

FanMatch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Konserler ve festivallere katılan insanlarla daha kolay iletişim kurabilir ve arkadaş çevrenizi genişletebilirsiniz.

Konser ve festival gibi etkinliklere gitmekten hoşlanıyorsanız, bu etkinliklerde bulunanlardan arkadaş edinmenizi kolaylaştıracak FanMatch uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

Sizinle aynı müzik zevkine sahip insanlarla daha kolay tanışmanızı ve kaynaşmanızı sağlayacağını düşündüğüm FanMatch’i iOS işletim sistemli cihazlarınızda kullanabiliyorsunuz. Profilinizi oluşturduktan sonra, uygulamaya kayıtlı diğer üyelerle anında iletişim kurabiliyorsunuz ancak ne yazık ki mesajlaşma özelliği kısıtlanmış durumda. Sınırsız mesajlaşma için aylık 10 dolar ödeyerek, kesintisiz mesajlaşmanın tadına varabiliyorsunuz. Uygulamada bulunan Etkinlikler sekmesinden takvim ve diğer detaylara kolaylıkla ulaşabilir, hediyeler, jetonlar, VIP ve Popülarite gibi bölümlerde ise uygulamanın sunduğu özelliklerden faydalanabiliyorsunuz.

Yeni arkadaş edinmek istediğinizde, bu kullanıcıları yakınlık durumuna, çevrimiçi ya da yeni katılanlar gibi bölümlerden bulabiliyorsunuz. Müzik severlerin hoşuna gideceğini düşündüğüm ve Tinder uygulamasıyla benzer özellikler sunan FanMatch’i iPhone ve iPad cihazlarınıza indirebilirsiniz.