FanReact

FanReact
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FanReact uygulaması sayesinde spor takımlarına dair tüm paylaşımlarınızı iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz.

FanReact uygulaması, spor ve maçlara meraklı olan iPhone ve iPad kullanıcıların göz atmaktan keyif alacakları ücretsiz sosyal ağlar arasında yer alıyor ve tamamen takımlar, karşılaşmalar ve taraftarlar üzerine yoğunlaştığı için diğer sosyal ağlarda olduğu gibi devamlı spor paylaşımları yaptığınızda tanıdıklarınızdan tepki almanız da mümkün değil. Gerçekten spora meraklı olanlara yönelik olarak hazırlanan uygulamada tek yapmanız gereken paylaşımlar yapmak ve ateşli tartışmalara dahil olmak.

Uygulama kullanıcılara hem fotoğraflar hem de 30 saniyeye kadar videolar paylaşma imkanı tanıyor. Böylece hem maç öncesinde, hem esnasında hem de sonrasında olan biten herşeyi çok uzun olmayan videolar halinde paylaşarak karşılaşmaya gelemeyenlere de gösterebiliyorsunuz. Tüm tartışma grupları ve durum paylaşımları ise bu konuda olabildiğince özgür olabilmenize imkan tanıyor.

Uygulamanın arayüzü oldukça basit, sade ve anlaşılır bir şekilde tasarlanmış. Böylelikle herhangi bir kafa karışıklığı yaşamadan tüm fonksiyonlarından faydalanmak mümkün hale geliyor ancak uygulamayı aktif olarak kullanabilmek için bir internet bağlantınızın olması gerektiğini unutmayın. 3G bağlantıdan video yüklemek ve izlemek ise kotanızı normalden biraz daha hızlı bir şekilde harcamanıza sebep olabilir.

Hem amatör hem de profesyonel spor takımlarını içerisinde barındıran uygulama bu konuda Türk takımları için biraz kısıtlı bir destek sunsa da ilerleyen zamanlarda kullanıcılar çoğaldıkça bir eksikliğinin kalacağını sanmıyorum. Spora meraklı olanların kesinlikle kaçırmamaları gereken uygulamalardan birisi olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR