Fantasica

Fantasica
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    286

  • ÜRETİCİ

    Mobage

Dünyanın en çok oynanan kule savunma oyunlarından biri olan Fantasica, zengin RPG dünyası ve retro oyun tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Fantasica, adına resmi olmayan kaynaklardan birçok websayfası adanmış ve kendi wikia dağarcığı olan devasa bir kule savunma oyunu. Bu bilgi öylesine detaylı ki, resmi kaynaklar bile bu kadarını oyuncuyla paylaşmıyor. Oyun görsel olarak 16-bit Final Fantasy oyunlarını andırıyor ve bunun sebebi, o efsane kadronun tasarımda yer almış olması. Başlangıçta size sunulan 3 tarot kartından birini seçiyorsunuz ve savaşçı, okçu ile büyücü arasında seçim apmanız gerekiyor. Karakterler ana hatlarıyla şöyle mekaniklere sahipler:

Savaşçı
Sadece yerden ve sudan gelen saldırılara karşı savaşabilen bu karakter hem yüksek bir saldırı hızına sahip hem de ciddi hasar veriyor.

Okçu
Hava, kara ve deniz tanımayan ve herkese saldıran okçu, savaşçıya nispeten daha yavaş saldırıyor. Hasarı karada ve suda diğer sınıflara oranla daha düşük olsa da havada uçanlara karşı okçu en iyi seçim.

Büyücü
Her tarafa saldırabilen başka bir karakter olan büyücü, yavaş bir saldırı hızına sahip ama havada saldırı hariç her tarafa en yüksek hasarı veriyor.

Online oynamanın da mümkün olduğu Fantasica'da muazzam bir kitlenin meydan okumaya hazır beklediğini göreceksiniz. Olur da offline oynamayı tercih ediyorsanız, oyunun kendi senaryo paketi oldukça eğlenceli. Ama sıkı durun, hepsi bundan ibaret değil. Parayla satın alınabilen ek senaryolar mevcut ve satın almadan önce ilk bölümleri oynayıp deneyebiliyorsunuz. Böylece yapacağınız harcamaya değip değmeyeceğine siz karar vereceksiniz. 

YORUMLAR