Fantastic Eleven

Fantastic Eleven
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fantastic Eleven ücretsiz olarak iPhone ve iPad cihazlara indirebileceğiniz ortalama kalitede bir futbol oyunudur.

Fantastic Eleven iOS cihazlarınıza indirebileceğiniz bir futbol oyunudur. Neymar’ın da içinde bulunduğu 2 binden fazla futbolcuya sahip olan oyunda hem saha içinde hem de saha dışında çeşitli görevleri yerine getirerek takımımızı ilerletmeye çalışıyoruz.

Oyunda Barcelona, Real Madrid, Manchester United ve Milan gibi dev takımların bulunduğu oyunda favori oyuncularınızı seçerek futbol kariyerinize adım atabilirsiniz. Uygulama marketlerde çok sayıda futbol oyunu mevcut ve bunların arasında gerçekten kaliteli yapımlar da var. Fantastic Eleven ise bu oyunları biraz uzaktan takip ediyor gibi görünüyor. Çünkü grafikler olarak her ne kadar üç boyutlu olsa da tasarım kalitesi sınıfta kalıyor.

Fantastic Eleven’da yer alan kontrol mekanizması herhangi bir soruna yol açmıyor. Grafiklerin tersine kontrol mekanizması iyi tasarlanmış. Oyun içeriği de yeterli seviyede. Herhangi bir tekdüzeliğe yol açmıyor. Kısaca Fantastic Eleven futbol oyunu sevenlerin denemesi gereken fakat çok fazla bir beklenti içine girmemesi gereken bir oyun.

YORUMLAR