Fantastic Plastic Squad

Fantastic Plastic Squad
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fantastic Plastic Squad mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Fantastic Plastic Squad içerisinde yoğun aksiyon barındıran ve güzel grafikleriyle göz kamaştıran TPS türünde bir mobil aksiyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Fantastic Plastic Squad bizi çocukluğumuza geri götürüyor. Oyunda eskiden koleksiyonlarını yaptığımız plastik oyuncak kahramanlarla eğlenceli bir maceraya atılıyoruz. Temel amacımız ise evimizi istila eden şeytani güçlerle savaşarak onları evimizden kovmak. Bu işi gerçekleştirebilmek için Cyber Squad, HeroBots ya da Galamazons taraflarından biri altında yer alan bir kahramanı seçiyoruz ve silahlarımızı kuşanarak savaş alanına çıkıyoruz.

Fantastic Plastic Squad'ın senaryo modunu oynayarak bölümleri geçtikçe kahramanımızı geliştirebiliyoruz ve yeni silahların ve ekipmanların kilidini açabiliyoruz. Ayrıca oyun içinde çok sayıda farklı yeni kahramanı ve silahı keşfederek savaşlarda kullanabiliyoruz.

Fantastic Plastic Squad'ın gerçek zamanlı savaş sisteminde kahramanımızı 3. şahıs bakış açısından yönetiyoruz. Oyun içinde online oyun modunun yer alması büyük bir artı. Bu sayede kahramanlarımızı diğer oyuncuların kahramanlarıyla savaştırabiliyoruz. Oyunun grafikleri de oldukça yüksek kaliteye sahip.

ARTILAR

Çok sayıda kahraman seçeneği

Güzel grafikler

Bol aksiyon

Multiplayer oyun modu

EKSİLER

YORUMLAR