Faraway 3 1.0.75 (ios)

Faraway 3

Faraway 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kafa yorucu ve keşfedilmeyi bekleyen birçok mekanda çıkışı bulabilecek misin?

Kayıp babanı aramak için olan yolculuğa başlayayı yalnızca birkaç sene oldu. Ancak kafa yoran onlarca bulmacayı çözdükten bir süre sonra girdiğiniz geçit, sizi araştırılmayı bekleyen donmuş yeni tapınaklarla dolu soğuk bir bölgenin kapısını açtı.Tapınak labirentlerinden çıkabilmek için çevreyi araştırın, eşyaları toplayın ve kafa karıştırıcı bulmacaları çözün. 

Şimdiye kadarki iki oyunuyla bir milyonun üzerinde oyuncuya hitap eden ve tüm zamanların en iyi kaçma oyunlarından biri olarak seçilen Faraway'ın bu bölümünde yıllar önce kaybolan babanızın peşine düşüyorsunuz. Bambaşka bir haritaya geldiğiniz bu oyunda 18 yeni tapınak bölgesi yer alıyor. Kendine özgü grafikleriyle dikkat çeken Faraway 3'te gizli bölgeleri açığa çıkaracak ve yeni ipuçlarının peşinden koşacaksınız. Haritada dolaş, bak ve kafa yoran bulmacalar ile karmaşıklıkları keşfet.

Babanızın kayıp günlüğünden bulacağınız daha pek çok sayfa var, belki bu sayede ailenizin geçmişini açığa kavuşturabilirsiniz. Bu anlamda olabildiğince akıcı bir oyun deneyimi sunan Faraway 3'teki kamera sayesinde daha önceden çektiğiniz görüntülerden yararlanabilyorsunuz.

Hadi bu zorlu bulmaca oyununu indirin ve babanızı bu zorlu yoldan kurtarın.

YORUMLAR