Farm and Click - Idle Hell Clicker 1.0.9 (ios)

Farm and Click - Idle Hell Clicker

Farm and Click - Idle Hell Clicker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kaliteli grafikler ile en iyi simülasyon oyunlarından bir tanesini oynayacaksınız.

Sıradan çiftlik oyunlarına göre farklı bir bakış açısı ile hazırlanan Farm and Click-Idle Hell Clicker ile sıra dışı bir çiftlik inşa etmenin zamanı geldi. Android ve İOS sürüme sahip tüm cihazlarda rahatlıkla oynanabilen bu oyun ile ilginç işkencelerin uygulandığı bir çiftlik kurabilirsiniz.

Ruhların ve hayaletlerin yer aldığı bu oyun ile şeytani imparatorluğunuzu kurmanın vakti geldi. Çiftçi ruhları tutabilir ve iblis kiralayabilirsiniz. İnsanlara kırbaçlarla işkence edip, kazanlarda kaynatabilir ve daha birçok eziyet yöntemini kullanabilirsiniz. Şeytanların emrinizde olduğu bu oyunda, klasik çiftlik oyunlarına nazaran meyve ve sebze yerine daha çok ruhları hasat etmek amaç edinilmiştir.

Yaptığınız işkenceler sayesinde toplayacağınız ruhlar ile daha fazla bölüm açabilir ve ilerleyebilirsiniz. Ayrıca iblisleri ve işçileri geliştirerek daha hızlı çalışmalarını sağlayabilirsiniz. Emrinizdeki iblis ve zebaniler ile çeşitli işkenceler uygulayarak günahlarınızın sayısını arttırmak sizin elinizde. 

Binlerce kişinin zevkle oynadığı Farm and Click-Idle Hell Clicker, ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz, oldukça ilginç bir bakış açısı ile tasarlanmış sıra dışı bir oyun olarak dikkat çekmektedir.