Farm Truck Car Parking Simulator

Farm Truck Car Parking Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farm Truck Car Parking Simulator kaliteli atmosfer sunan, eğlenceli ve tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bir çiftlik simülasyonu.

Farm Truck Car Parking Simulator tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz eğlenceli bir simülasyon oyunu. Hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bu oyunda kendi çiftliğimizi yönetiyoruz. Park etme görevleri, tarla sürme işlemleri ve diğer çiftlik işleri oyunda yer alan görevler arasında. Bu bağlamda oyunun tam bir çiftlik işletme hissi verdiğini söyleyebilirim.

Oyunda traktör, van ve dorse olmak üzere toplamda 3 farklı aracı kontrol edebiliyoruz. Araç çeşitliği biraz daha fazla tutulabilirdi fakat bu haliyle de gayet iyi. Çizgi film tadında hazırlanmış grafikler oyunun eğlenceli atmosferine katkıda bulunuyor. Her ne kadar çocuklara hitap ediyormuş gibi görünse de Farm Truck Car Parking Simulator aslında bu tarz oyunlar oynamaktan hoşlanan herkesin deneyebileceği ve keyif alabileceği bir oyun.

Oyunun dikkat çeken yönleri arasında kullanıcıların kendilerine göre ayarlayabilecekleri kontrol mekanizması yer alıyor. Ön ayarlı kontrol mekanizmasını kullanmakta zorlananlar kendi ayarlarını yapabilirler. Farklı oyun modları ve bölüm içi görevlerle zenginleştirilen Farm Truck Car Parking Simulator, mobil cihazları üzerinde oynayabilecekleri kaliteli, eğlenceli ve zengin içerikli bir simülasyon oyunu arayan herkesin hoşuna gidecek detaylara sahip.