Farming PRO 2016 1.4 (ios)

Farming PRO 2016

1.4
Farming PRO 2016
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farming PRO 2016 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

Farming PRO 2016 eğer tarım ve hayvancılıktaki yeteneklerinizi sergilemek isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil çiftlik simülasyonu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Farming PRO 2016'da her oyuncu kendi çiftliğinin başına geçebilme imkanına sahip oluyor. Açık dünya tabanlı bir yapıya sahip olan oyunda hem ekinlerimizi yetiştiriyor, hem de hayvanlarımızı besliyoruz. Ekinlerimizi hasat ederken hayvanlarımızı besliyor ve çiftliğimizi geliştirmek için çabalıyoruz.

Farming PRO 2016'da traktör, kanyon ve farklı hasat araçlarını kullanabilmemiz mümkün. Bu araçları kontrol ederken iç kamera açısından çiftliğimizi görebilmekteyiz. Ayrıca dilerseniz yaya olarak da çiftliğinizde dolaşabiliyorsunuz.

Farming PRO 2016'da işleriniz yoğunlaştığında yapay zekaya sahip yardımcılardan destek alabiliyorsunuz. Bunun yanında oyunun yerel çok oyunculu oyun modunda çiftliğinizi arrkadaşlarınız ziyaret edebiliyor ve size yardımcı olabiliyorlar. Oyunun grafikleri yüksek kaliteye sahip.

YORUMLAR