Farming Simulator 18 1.0 (ios)

Farming Simulator 18

1.0
Farming Simulator 18
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farming Simulator 18, iPhone ve iPad'de oynanabilen çiftlik simülatörü (çiftlik simülasyonu) oyunu.

Farming Simulator 18, mobil cihazlarda oynanabilen tartışmasız en iyi çiftlik simülatörü/çiftlik simülasyonu oyunu. iOS platformunda da ücretli indirilmeye açılan popüler çiftlik simülasyon oyununda baştan tasarlanmış tarım araçları ve makinelerini sürüyor, farklı bitkiler yetiştirip beslediğimiz hayvanlardan nasıl yarar sağlayacağımıza bakıyoruz. Kısacası tam bir çiftlik hayatı yaşatıyor oyun bizlere.

Farming Simulator’ı diğer çiftlik simülasyonu oyunlarından ayıran en büyük özelliği; tarım makineleri ve araçlarının gerçek olmasıdır. Farming Simulator 18’de sektörde lider konumunda AGCO’nun bilindik markaları Challenger, Fendt, Massey Ferguson ve Valtra’nın da yer aldığı büyük 30 ismin 50’ye yakın tarım aracı ve makinesini kullanıyoruz. Tarım araçlarının yeniden tasarlandığını, kullanımımıza sunulan ekipmanların da yenilendiğini belirtmek gerek.

Şeker pancarı, patatesi, kanola, mısır, ayçiçek ekimi ve hasatı işinin yanında beslediğimiz inek ve koyunlardan elde ettiğimiz sütü satma, çeşitli hayvanları besleyip satma ile de ilgilendiğimiz simülasyon oyununda çiftlik hayatını tama manasıyla yaşamamız için her şey düşünülmüş.

YORUMLAR