Farms & Castles 1.1 (ios)

Farms & Castles

1.1
Farms & Castles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farms & Castles, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz özgün bir bulmaca oyunu.

Farms & Castles, oyunseverler arasında epey önemli bir yere sahip olan Square Enix tarafından tasarlanmış, sürükleyici bir eşleştirme oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğimiz bu oyunda aynı tasarımlara sahip objeleri birleştirmeye ve krallığımızı bu şekilde kurmaya çalışıyoruz.

Oyunda karşımıza çok sayıda fantastik öğe çıkıyor. Yeri geldiği zaman kullanacağımız büyüler, kale ve çiftliklerimizi kurarken epey yardımımıza dokunuyorlar. Klasik eşleştirme oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da en az üç adet benzer objeyi yan yana getirmemiz gerekiyor. Lider tabloları ile oyunun gidişatı bir adım üste taşınmış. Oyuncular diğerleriyle bu tablolar üzerinde rekabet edebiliyorlar.

Oyun tamamen ücretsiz olarak inidiriliyor olsa da içerisinde bazı satın alma öğeleri mevcut. Bunları almak mecburi değil fakat yine de oyunun gidişatı üzerinde belirli bir etkiye sahipler.

Kaliteli grafikleri ve eşleştirmeler esnasında ortaya çıkan animasyonları ile görsel olarak da tatmin edici bir oyun olan Farms & Castles, eşleştirme oyunlarına ilgi duyanların kaçırmaması gereken seçeneklerden birisi.

YORUMLAR