Farmville 2 1.4.39 (ios)
Farmville 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    4,096

  • ÜRETİCİ

    Zynga

FarmVille 2 ile yeni bir çiftlik macerasına atılıyoruz

FarmVille 2 tarayıcılarımızda oynadığımız klasik çiftlik kurma oyunu olan FarmVille sersinin yeni oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerimiz için geliştirilen bu mobil sürüm sayesinde kendi çiftliğimizi yönetmenin heyecanını yanımızda taşıyabiliyoruz. İster yolculukta olsun, ister iş veya okuldan arta kalan boş zamanlarımızda olsun FarmVille 2: Köy Kaçamağı sayesinde iPone veya iPad'imiz üzerinden sanal tarlamızda ekinler yetiştirebiliyor, hayvanlarımızı besleyebiliyor ve çiftliğimize yeni binalar ekleyebiliyoruz ve bakımını yapabiliyoruz.

FarmVille 2'de oyunun temel hikayesi kendi çiftliğinizi kurmanız ve bir çiftlik kooperatifine katılmanız üzerine kurulmuş. Kendinize ait çiftliğinizi kurduktan sonra tarlanızda ekinler yetiştirmeye, çeşitli çiftlik hayvanları beslemeye başlıyorsunuz ve ürettiğiniz tarım ve hayvancılık ürünlerini kooperatife satabiliyorsunuz. Ürünlerinizi sattıkça kazanacağınız parayla çiftliğinizi genişletebilmeniz ve yeni çiftlik binaları

FarmVille 2 ilk oyunla kıyaslandığında bize göze daha hoş görünen grafikler sunmanın yanında internet bağlantısı olmadan ve Facebook hesabı ile giriş yapmadan oyunu oynayabilme imkanı veriyor. Oyunda çiftliğimizi kişiselleştirebilmemiz için sayısız seçenek yer almakta.

Deniz kıyısında kendimize ait bir çiftliğe sahip olabilme imkanı veren FarmVille 2'de gizli hazineleri keşfederek çiftliğimize katkıda bulunabilmekteyiz. Eğer çiftlik oyunlarını seviyorsanız FarmVille 2'yi kaçırmayın.

YORUMLAR