FarmVille: Tropic Escape 1.0.253 (ios)

FarmVille: Tropic Escape

FarmVille: Tropic Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FarmVille: Tropic Escape, iOS cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz ıssız adada çiftlik kurma oyunu.

FarmVille: Tropic Escape, yediden yetmişe herkesi saran çiftlik kurma oyunu FarmVille’nin geliştiricileri tarafından hazırlanmış uzun oynanış süresi sunan eğlenceli bir yapım. iOS platformuna da ücretsiz gelmesiyle sevindiren yapım bizleri ıssız bir adaya götürüyor. Amacımız kimsenin yaşam sürmediği cennet adayı çiftliğe çevirmek.

Cennet adada çiftlik kurma gibi çılgın bir karar aldığımız oyunda başlangıçta olayın nasıl geliştiği kısa bir animasyonla gösteriliyor. Akabinde ıssız adadan denize sıfır harika bir otel aldığımızı söyleyen bir bayanla karşılaşıyoruz. Etrafa göz atmadan bayanın direktiflerine uyarak hem adayı tanıyoruz, hem de adanın ortasında çiftlik hayatına nasıl geçeceğimizi öğreniyoruz. Öğrenmesi aşaması çok güzel hazırlanmış lakin oyun Türkçe olmadığından çiftliği geliştirmeye geçtiğinizde biraz zorlanabilirsiniz.

İnternet olmadan da oynayabildiğimiz çiftlik kurma oyununda görevleri yerine getiriyoruz. Aralarda mini oyunlar oynayarak çiftliğimizi kurma aşamasında hız kazandıran objeler kazanıyoruz. Bu arada rengarenk meyve, sebze ve türlü hayvanlardan oluşan çiftliğimize arkadaşlarımızı davet edebiliyor, malzeme alışverişinde bulunabiliyoruz.

YORUMLAR