FashionI 1.0.3 (ios)

FashionI

FashionI
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tarzınıza uygun moda ürünleri keşfedin.

FashionI - Moduna Göre Moda uygulaması, nasıl giyineceğine karar veremeyen kişilere yardımcı olan eşsiz bir alışveriş uygulaması. Kıyafet ve ayakkabı alışverişine yepyeni bir boyut kazandıran uygulama, alışveriş esnasında en çok sorulan iki soruya “Ne satın almalıyım?”, “Nasıl giymeliyim?” çözüm oluyor. Alışveriş yapmayı seviyor, kombin oluşturmada zorlanıyorsanız bu alışveriş uygulaması tam size göre!

İlk olarak iOS platformunda karşımıza çıkan, iPhone/iPad’de kullanılabilir alışveriş uygulaması, modayı takip etmeyi seven ancak nasıl giyineceğini bilemeyen kişilere rehberlik ediyor. Stilinizi tanıyarak size kıyafet ve ayakkabı önerilerinde bulunuyor. Yaş aralığınızda en çok hangi kıyafet ve ayakkabılar tercih ediliyor, en son trendler neler, markaların özel koleksiyonları, özel günlere özel kombinler, her şey tek dokunuş ötenizde. Yapay zeka sayesinde de stilinizin dışında ürün önerileriyle karşılaşmıyorsunuz.

Animasyonlu tanıtımın ardından son derece sade ve modern arayüzüyle bizleri karşılayan FashionI, ana sayfada en son trendleri listeliyor. Hafta sonu ne giyeceğinize karar veremiyorsanız, iş yeri için uygun giysi ve ayakkabı arıyorsanız, spor esnasında giyebileceğiniz bir kıyafet arıyorsanız veya üzerinize rahat bir şeyler arıyorsanız Trendler, size yardımcı oluyor. Ara bölümünden gömlek, istediğiniz renk ve fiyat aralığında t-shirt, kazak, sweatshirt, takım elbise, pantolon, ceket, palto, klasik ayakkabı, bot ve çizme, snekaer ürünlerine ulaşıyorsunuz. Kombin bölümünden kendi kombininizi hızlıca oluşturabiliyorsunuz. Beğendiğiniz ürünler ve kombinleriniz Stilist bölümünde toplanıyor.

YORUMLAR