fastPay 3.0.3 (ios)
fastPay
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    1,338

  • Üretici

    Denizbank

iPhone ve iPad cihazlarınız ile tüm ödeme ve para aktarma işlemlerinizi gerçekleştirmek için fastPay uygulamasını kullanabilirsiniz.

fastPay uygulaması Denizbank'ın hem müşterileri için hem de diğer iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırladığı bir iOS uygulaması. Uygulama temel olarak Denizbank hesabınız olsa da olmasa da bankanın ödeme ve para gönderme gibi işlemlerinden faydalanmanızı sağlayarak mobilden çok daha kolay temel bankacılık işlemleri gerçekleştirmenize yardımcı oluyor.

Zira uygulamayı kullanmak için tek yapmanız gereken herhangi bir Denizbank ATM'sinden kendi telefonunuz adına para yatırmak yahut arkadaşlarınızın hesabınıza para göndermesini istemek. Denizbank müşterisi iseniz zaten banka hesaplarınızı direkt olarak kullanabiliyorsunuz.

Paranız ile dilerseniz para gönderebilir, TL yüklemesi yapabilir, çak gönder özelliği ile yanınızdaki arkadaşınızın telefonuna paranızı aktarabilir yahut restoran, market ve diğer yerlerdeki ödemelerinizi hızlıca uygulama vasıtasıyla ödeyebilirsiniz.

YORUMLAR