FavoShots

FavoShots
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FavoShots uygulaması ile fotoğraflarımızı arşivleyebiliyor ve belli kıstaslara göre kategorilendirebiliyoruz.

FavoShots, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir fotoğraf arşivleme uygulaması olarak dikkatleri çekiyor.

Fotoğraf çekmekten keyif alan kullanıcılara hitap eden FavoShots ile çekilen her fotoğrafı düzenli bir şekilde kategorilendirebiliyoruz. Uygulama sayesinde favori fotoğraflarımız için ayrı klasörler açıp hepsini tek bir yerde toplayabiliyoruz. Bu sayede en iyilerini bulmak için vakit harcamak zorunda kalmıyoruz.

Uygulamanın fotoğraf kategorilendirme haricinde mükemmel bir özelliği daha var; fotoğraf kilitleme! Size özel kalmasını istediğiniz fotoğraflarınızı ayrı bir klasör içinde toplayıp bu klasöre şifre atayabilirsiniz. Bu sayede arkadaşlarınız veya aileniz albümlerinize bakarken özel fotoğraflarınızı görmezler.

FavoShots'ın en iyi özelliği ise şık arayüzü ve tamamen kişiselleştirilebilir teması. Uygulamadaki temayı değiştirebilmek için cihazımızı sallamamız yeterli oluyor. Farklı renk seçenekleri sunulduğu için mutlaka herkese uygun bir seçenek var.

Siz de çektiğiniz fotoğrafları belirli kıstaslara, olaylara veya durumlara göre kategorilendirebileceğiniz bir uygulama arayışındaysanız FavoShots'ı mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR