Fax Burner 5.0.5 (ios)

Fax Burner

Fax Burner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fax Burner, iPhone ve iPad'inizden faks gönderip almanıza izin veren ücretsiz bir uygulama.

Fax Burner, iPhone ve iPad’leri faks makinesine çeviren ücretsiz uygulamalar arasında. Faks makinesine gereksinim duymadan doğrudan iOS cihazlarınızdan kolay ve hızlı şekilde faks gönderip alabileceğiniz uygulamayı kısa bir kayıt işleminden sonra kullanabiliyorsunuz.

Günümüzde hala faks çekmemizi isteyen firmalar bulunmakta ve çok sık olmasa da faks göndermemiz gerektiğinde faks makinesi aramakla uğraşıyor veya evimizde varsa istemeyerek faks makinesine yöneliyoruz. Oysa ki sadece telefonumuzu kullanarak ta faks göndermemiz mümkün. Fax Burner bu iş hazırlanmış onlarca uygulamadan biri ve kısıtlamalı da olsa (aylık 5 faks gönderme, 25 faks alma) ücretsiz olarak indirip kullanabiliyoruz.

Yazdırma ile uğraşmadan dokümanları imzalama, formları doldurma ve fakslama kolaylığı sunan uygulamanın Dropbox ve mail uygulamasıyla entegre çalıştığını da belirtmek gerek. Faks geldiğinde anlık olarak bildiren Fax Burner’ın aylık faks gönderme/alma limiti olmasaydı eksiksiz bir faks uygulaması diyebilirdik.

YORUMLAR