Fazilet Takvimi

Fazilet Takvimi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fazilet Takvimi, iOS mobil cihaz sahiplerinin ücretsiz olarak yararlanabileceği yararlı ve kullanışlı bir takvim uygulaması.

Fazilet Takvimi, iPhone ve iPad kullanıcılarının kendi cihazları üzerinde tamamen ücretsiz olarak kullanabileceği bir takvim uygulaması. Evlerimizin duvarlarından yıllardır eksik olmayan fazilet takvimlerini iPhone ve iPad'lerinie taşıyan uygulamanın tasarımı da oldukça şık.

Kolay bir kullanıma sahip olan uygulama üzerinde istediğiniz bir tarihi seçebiliyor ve o tarihe ait bilgileri takvim üzerinde görebiliyorsunuz.

50 farklı ülke ile birlikte 1324 şehir için sunulan namaz vakitleri sayesinde nerede olursanız olun namaz vakitlerini takip edebilmeniz mümkün.

Takvim sayfaları üzerinde olduğu gibi uygulamanın da takvim günleri üzerinde bir çok farklı bilgi saunuluyor. Ayrıca mühim bilgiler bölümünü düzenli takip ederek pek çok bilmediğiniz yeni şeyler öğrenme şansınız bulunuyor.

Eğer iPhone ve iPad'leriniz üzerinde fazilet takvimi kullanmak istiyorsanız direkt kendi adını taşıyan Fazilet Takvimi uygulamasını ücretsiz olarak indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR