Fenerbahçe 2048 1.0 (ios)

Fenerbahçe 2048

1.0
Fenerbahçe 2048
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fenerbahçe 2048, Fenerbahçe'nin iOS platformuna çıkardığı ilk resmi mobil oyunu.

Fenerbahçe 2048, sayıları toplayarak ilerlediğimiz bulmaca oyunlarından biri olan 2048’in Fenerbahçe taraftarları için hazırlanmış özel sürümü diyebilirim. iPhone ve iPad’imizde ücretsiz oynayabildiğimiz ve reklam sunmayan oyunda klasiğin dışında Efsane ve ilk 11, Forma gibi takım oyuncularını gördüğümüz modlar karşımıza çıkıyor.

Fenerbahçe’nin iOS platformuna hazırladığı ilk resmi oyunu olan Fenerbahçe 2048 aslını söylemek gerekirse klasik 2048 oyunundan çok farklı değil. Tek fark sayı yerine oyuncuların, forma numaralarının yer alması. 16 x 16 kutucuklar üzerinde aynı futbolcuları veya forma numaralarını eşleştirerek tamamen zevkine oynuyoruz. Puan kazanma olsaydı, diğer Fenerbahçe taraftarlarıyla oynayabiliyor olsaydık, modlarda süre ve hamle sınırı gibi zorlayıcı unsurlar da olsaydı bence çok daha çekici bir oyun olabilirdi ancak bu haliyle de eminim sarı kanaryaya gönül vermiş kişiler indirecek ve oynamaktan keyif alacaktır.

Oyunda yer alan modlar arasında en zevkli olan Efsane. Efsane modunda 16 x 16 kutucuklarda yer alan futbolcuları eşleştirerek takımın efsane ismi Lefter Küçükandonyadis’e ulaşmaya çalışıyoruz. Diğer modlar olan İlk 11, Forma ve Klasik te oynarken keyif veriyor ancak favorim bu oldu.

YORUMLAR