Fenomen 2.5 (ios)

Fenomen

2.5
Fenomen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Türkiye'nin en popüler radyolarından biri olan Fenomen'e iPhone ve iPad'leriniz üzerinden kolayca erişmenizi sağlayan ücretsiz ve kullanışlı bir uygulamadır.

Kesintisiz ve hit müzik anlayışıyla yayın yapan Fenomen Radyo'nun resmi iOS uygulamasını ücretsiz olarak indirerek dilediğiniz her yerde Fenomen dinleyebiliyorsunuz.

Radyo severler arasından özellikle yanabı ve hareketli parçalar dinlemeyi sevenlerin tercih edebileceği bir radyo kanalı olan Fenomen ile birbirinden güzel yeni şarkılar keşfedebiliyorsunuz.

Müzik piyasasına yeni çıkmış olan tüm hit parçaları dinleyebileeğiniz radyo kanalında bir çok popüler şarkıcıyı dinleyebilirsiniz.

Uygulamanın güzel yanlarından biri ise siz iPhone'larınız üzerinde diğer işlerinizi hallederken arka planda çalışabiliyor olması. Bu nedenle ister işte, ister okulda uygulama sayesinde dilediğiniz zaman Radyo Fenomen dinleyebileceksiniz.

Fenomen radyo hayranıysanız yada radyo dinlemeyi seviyorsanız bu uygulamayı ücretsiz olarak iPhone ve iPad'lerinize indirerek yararlanabilirsiniz.

YORUMLAR