Ferno

Ferno
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ferno, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz zorlu bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor.

Ferno, iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor.

Renkli görselleri ve akıcı animasyonlarıyla beğenimizi kazanan bu oyunda mor dairelerden kaçmaya ve bu şekilde devam ederek mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaya çalışıyoruz. Oyundaki yegane amacımız mor ışık saçan dairelerden kaçmak değil, aynı zamanda ateş toplarını da yakalamak. Bu elementleri yakaladıkça daha fazla puan toplayabiliyoruz.

Ferno'da rahatlıkla kullanılabilen bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Kontrolümüze verilen topu üzerinde basılı tutup sürükleyerek hareket ettirebiliyoruz. Bu aşamada çok dikkatli olmamız gerekiyor. Yapacağımız en ufak bir dengesizlik mor toplara değmemize sebep olabilir.

Ferno'nun dikkatimizi çeken bir noktası daha var; ses efektleri. Oyunda zorlu atmosferin heyecan katsayısını artıran ses efektlerine ve müziklere yer verilmiş.

Genel olarak çok uzun soluklu olmasa da sürükleyici bir oyun deneyimi yaşatan Ferno, beceri oyunları oynamaktan keyif alanların mutlaka denemesi gereken yapımlardan biri.