Feşmekan

Feşmekan
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Feşmekan, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz alternatif bir şehir rehberidir.

Feşmekan, popüler mekan arama ve bilgi edinme platformu olan Foursquare'e alternatif olabilecek en iyi sosyal medya uygulamalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz uygulamada, çevrenizdeki en iyi mekanları tarayabilir ve haklarında yapılan yorumlara göz gezdirip size en uygun seçimi yapabilirsiniz.

Mobil uygulama piyasasında ülkemizde de güzel işler çıkabiliyor. Buna en iyi örneklerden biri de hiç şüphesiz Feşmekan uygulaması. Türk internet tarihine adını altın harflerle yazdırmış olan Mynet'in bir uygulaması olan Feşmekan, oldukça iyi bir şehir rehberi olarak en iyi tercihi yapmanıza olanak tanıyor. Çevrenizde yapacağınız taramalarda mekanların kalitesini ve etkinliklerin nerelerde olduğunu merak ediyorsanız mutlaka denemeniz gereken uygulamalardan biri olduğunu kesinlikle söyleyebilirim. Popüler sosyal platform Foursquare'e yerli bir alternatif olan uygulamanın özellikleri de sizi tatmin edecek seviyede olmuş:

Özellikleri

  • Size en yakın mekanlara ve etkinliklere ulaşma
  • Puana, yakınlığa veya kelimeye göre arama yapabilme
  • Uygulama içerisinde mekanlara yorum yazma ve okuma, puan vererek arkadaşlarınızla paylaşma
  • Facebook ve Twitter üzerinden nerede olduğunuzu paylaşabilme imkanı
  • Tüm mekanların ayrıntılı iletişim bilgileri
  • Kategoriler

Bu alanda bir farklılık arıyor ve yerli bir uygulamaya şans vermek istiyorsanız Feşmekan uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İyi bir alternatif ve başarılı bir uygulama olması sebebiyle denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR