ff

ff
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ff, iPhone ve iPad sahiplerinin oynadıkça daha da oynayasını getiren eğlenceli ve hırslandıran bir iOS beceri oyunu.

ff, beceri oyunlarına kategorisine yeni giriş yapmasına rağmen oldukça ilgi gören ve eğlenceli bir oyun. Çok sevilmesinin nedeni ise seride benzer isimlere sahip olan diğer oyunlar. Benzer yapıda olan fakat amacınızın farklı olduğu oyunlar içerisinde ff ile yapmanız gereken çubukları top ile yakalamak. Iskalama şansınız hiç yok. Eğer ıskalarsanız bölümü baştan oynamak zorunda kalıyorsunuz.

Serinin diğer oyunları olan aa, uu, au, rr vb. diğer oyunlardaki amaç topları çubuklara değdirmemek fakat bu oyunda tam tersini yapıyorsunuz.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan oyunda geçemediğiniz bölümleri atlamak, tüm bölümlerin kilidini açtırmak ve reklamları kaldırmak gibi ücretli seçenekler bulunuyor. Fakat bu seçenekler tamamen sizin insiyatifinizde ve ücret ödemeniz için hiç bir zorlama bulunmuyor. Oyunu iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip 175 bölüm boyunca sınırsız oynayabiliyorsunuz. Düzenli olarak güncellenen oyuna yaklaşık olarak her hafta yeni bölümler ekleniyor ve böylece eğleneniz uzuyor. Bölümleri geçtikçe daha zor bölümlerle karşılaşıyorsunuz ve oyun gittikçe gerçekten çok zorlamaya başlıyor. İşin kötü yanı ise bölümleri geçemedikçe hırs yaparak daha fazla oynamak istiyorsunuz. En azından ben istiyorum :)

Önceden geçmiş olduğunuz bölümlere geri dönme şansınızın bulunduğu ff oyununu tüm iPhone ve iPad sahiplerinin ücretsiz olarak indirip, kesinlikle oynamasını tavsiye ederim.

YORUMLAR