FIFA 14
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    14,068

  • Üretici

    Electronic Arts

iPhone ve iPad cihazlarınızda futbol oyunlarının lideri FIFA'yı oynamak için yeni çıkan FIFA 14'ü kesinlikle yüklemelisiniz.

Uzun yıllardır FIFA serisinin hem konsollar, hem bilgisayarlarda lider futbol oyunlarından birisi olduğu aşikar. Bu liderlik son bir kaç yılda mobil cihazlara da sıçramış durumda ve şimdi de karşımıza FIFA 14 iOS uygulaması duruyor. EA Games'in her zamanki prodüksiyon kalitesine sahip olan oyun, en gerçekçi futbol oynama deneyimini iPhone ve iPad cihazlarınıza taşıyor.

Oyun içerisinde tam 33 farklı lig yer alıyor ve 600'den fazla lisanslı takım da maçın heyecanını yaşamanız için hazır durumda. Ayrıca gerçek dünyadaki fikstürler ve oyuncu sakatlıkları, kartlar gibi bilgileri isterseniz kendi içerisine çekebilen oyun, böylece çok daha gerçekçi bir şekilde o anki ligi yaşamanıza olanak tanıyor.

Gerçek takımların yanında kendi takımlarınızı da oluşturabileceğiniz FIFA 14 iOS uygulaması, böylece size özel bir takıma sahip olmanıza yardımcı oluyor. Önceki oyunlara göre çok daha gelişmiş bir dokunmatik kontrol mekanizması barındıran oyun, parmaklarınızla maçı daha kolay yönetmenizi ve skor almanızı sağlıyor.

Online oynama özelliği ise tabii ki son dönemlerdeki artan online oyunculara yönelik olarak hazırlanmış ve arkadaşlarınızla çekişmeli mücadeleler içine girmenizin yolunu açıyor. Oyun ücretsiz olarak indirilebilir durumda ve daha fazla özellik açmak için oyun içi satın alma seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

YORUMLAR