FIFA 15 Ultimate Team

FIFA 15 Ultimate Team
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    9,815

  • Üretici

    Electronic Arts

FIFA 15 Ultimate Team, hayalinizdeki takımı kurmak adına mücadele vereceğiniz ücretsiz ve Türkçe futbol oyunudur.

FIFA 15 Ultimate Team, 10000’den fazla oyuncu, 500’e yakın lisanslı futbolcu, 30’ yakın gerçeğinden farksız stadyum ve ligin yer aldığı ücretsiz futbol oyunudur. En iyi futbolcuları bir araya toplayarak hayalinizdeki takımı oluşturmaya çalıştığımız oyunda İngiltere Premier Lig’den La Liga’ya, Amerika Ligi MLS’den Almanya Bundesliga’ya kadar onlarca ligde mücadele veren takımlarda top koşturan oyuncular arasından dilediğinizi kadronuza dahil edebiliyorsunuz.

PC ve Konsollarda en çok satan futbol oyunu FIFA 15 , başarısını mobilde de sürdürüyor. Kaliteli grafikleri ve ses efektlerinin yanı sıra yeni nesil cihazlara uygun geliştirilmiş yeni kontrol mekanizması ile gelen FIFA 15 Ultimate Team’de orta seviye oyunculardan oluşan takımımızı maçları bir bir kazanarak geliştirmeye çalışıyoruz. Maçları kazandıkça topladığımız puanları kullanarak popüler futbolcuları kadromuza dahil edebiliyor, daha da güçlendiğimizden en iyi takımlara meydan okuyabiliyoruz.

Tamamen Türkçe hazırlanmış arayüz ile gelen FIFA 15 Ultimate Team’de sezona başlayabiliyor, turnuvalara katılabiliyor, hızlı maç yapabiliyoruz. Yeni hızlı simülasyon modunun yanında çevrimiçi tarafta haftalık olarak düzenlenen maçlar ve sezonlar da bizleri beklemekte.

FIFA 15 Ultimate Team oyununda futbolcuları kontrol etmek oldukça basit. Ekrana şeffaf olarak yerleştirilen butonlar arasında yön tuşları, pas, şut ve koşma yer almakta. Rahat adını taşıyan bu kontrol sistemine alışamazsanız kaydırma hareketlerini içeren kontrol sistemine geçiş yapabilirsiniz.

YORUMLAR