FIFA 16
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,719

  • Üretici

    EA Sports

EA SPORTS FIFA, FIFA 16'nın iPhone ve iPad'lerde oynanabilir sürümü ve ücretsiz.

EA SPORTS FIFA, iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz en kaliteli grafiklere ve en gerçekçi oynanışa sahip futbol oyunu diyebilirim. Sade bir isimle karşımıza çıksa da dünya genelinde beklenen FIFA 16’nın mobil sürümü olduğunu hem geliştirilmiş görsellerden, hem de yenilikçi kontrol sisteminden, hem de sadeleştirilmiş arayüzünden rahatlıkla anlayabiliyoruz.

FIFA 16’nın çıkışına az bir zaman kala iOS platformunda karşımıza çıkan EA Sports FIFA oyunu hem oynanış hem de görüntü olarak tamamen yenilenmiş şekilde karşımıza çıkıyor. Yeni oyun motoru sayesinde futbolcular artık daha gerçeğe yakın hareketler sergiliyor ve gol esnasında daha çoşkulu bir hava esiyor. Geliştirilmiş animasyonlarla göze bambaşka gelen yeni FIFA’da takım ve oyuncular her zamanki lisanslı şekilde karşımıza çıkarılıyor. 500 lisanslı takım ve 10.000 futbolcu oyuna dahil edilmiş ve bunlar tamamen gerçekteki gibi aktarılmış.

FIFA’nın online tarafta olmazsa olmaz modu Ultimate Team mobil oyunda da karşımıza çıkıyor. Lionel Messi, Jordan Henderson, Juan Cuadrado gibi yıldızları takımımıza transfer edebiliyor, oyuncu alış verişi yaparak rüya takımımızı kurabiliyoruz. Sahaya diziliş şeklimizi, kadromuzu, formamızı dilediğimizce seçebiliyoruz ki bu alan gerçekten harika olmuş ve çok detaylı olduğunu söylemem gerek.

Yeni FIFA’nın kontrol sistemi de daha rahat oynayabilmemiz için kolay hale getirilmiş. Geliştirilmiş hibrit kontrol sistemi sayesinde gerek ekranın sağ altına yerleştirilen butonlardan gerekse de kaydırma hareketiyle futbolcularımızı yönetebiliyoruz.

Yapay zeka tarafında da iyileştirmelerin yapıldığı EA Sports FIFA oyunu iOS cihazlarda 1 GB’dan fazla alan kaplıyor ve iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad Mini 2 ve iPad Mini 3 ile uyumlu. Ancak henüz Türkiye’de oynanabilir olmadığını, oynayabilmek için ülke değişimi yapmanız gerektiğini belirteyim.

YORUMLAR