FIFA for iPad

FIFA for iPad
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FIFA, futbol dünyasından son gelişmeleri takip edebileceğiniz, zengin içerikli resmi bir uygulamadır.

FIFA, iPad’inizde kullanabileceğiniz en geniş içerikli futbol uygulamasıdır. Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği’nin resmi uygulaması ile tüm ligleri tabletinizden takip edebilir, her hafta dünya genelinde yapılan yüzlerce maç ve bu maçlarda atılan binlerce golü nerede olursanız kaçırmazsınız.

FIFA’nın tüm platformlarda yayınladığı resmi uygulaması Bundesliga’dan Premier League’e, MLS’den La Liga’ya onlarca ligi tabletinizden takip etme kolaylığı sunan, futbol dünyasında olan biteni anbean ulaştıran yeni nesil bir spor uygulaması. Hangi kulübü, hangi milli takımı desteklerseniz destekleyin tuttuğunuz takım ile ilgili tüm bilgileri bu uygulamadan ulaşabilir, anlık bildirimlerle takımınızın durumundan anında haberdar olursunuz.

Son derece modern ve animasyonlarla süslenmiş bir arayüz ile gelen FIFA uygulamasında son güncelleme ile birlikte eklenen Dünya Kupası (FIFA World Cup) bölümü de yer alıyor. Bu bölüme geçiş yaptığınızda Dünya Kupası hakkında yazılan-çizilenlere ulaşabilir, favori takımınızın gruptaki durumunu takip edebilir, canlı maç sonuçlarına ulaşabilir, Dünya Kupası’nın düzenlendiği ülkenin yani Brezilya hakkında bilgi alabilir, gözde şehirlerini öğrenebilir, popüler şehirlere inşa edilmiş devasa stadlar hakkında geniş bilgi alabilirsiniz.

FIFA’nın iPad için optimize ettiği resmi uygulaması, dünya futbolunu takip edenlere hitap eden, futbola dair aradığınız herşeye ve fazlasına ulaşabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

YORUMLAR