FIGHTBACK

FIGHTBACK
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    347

  • Üretici

    Chillingo Ltd

FIGHTBACK sürükleyici ve testosteron dolu, bir bacı kurtarma-aksiyon oyunudur.

FIGHTBACK eğer 90'lı yıllarda Cadillac and Dinosaurs veya Final Fight gibi klasik aksiyon oyunlarını oynadıysanız yabancılık çekmeyeceğiniz bir mobil dövüş oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan FIGHTBACK'te kızkardeşi serseriler tarafından kaçırılan bir kahramanı yönetiyoruz. "Adaletin olmadığı yerde intikam vardır" felsefeesini benimsemiş olan kahramanımız kızkardeşini kurtarabilmek için serserilerin peşine düşer ve adaleti kendi sağlamak için tehlikeli bir maceraya atılır.

FIGHTBACK Final Fight ve Cadillac and Dinosaurs tarzı retro oyunların oynanış yapısını yeni nesil grafiklerle ve dokunmatik kontrollerle başarılı bir şekilde buluşturan bir oyun. FIGHTBACK'te ekranda yatay olarak ilerlerken karşımıza çıkan düşmanlarla dövüşmekteyiz. Dövüşler esnasında yapacağımız kombolarda tekmelerimizi ve yumruklarımızı kullanmaktayız. Bunun yanında zaman zaman çeşitli silahları da kullanabiliyoruz. Oyunun kontrollerinde ise ekrana dokunmaktayız veya parmağımızı ekranda sürükleyerek belli hareketleri gerçekleştirmekteyiz.

FIGHTBACK bolca aksiyonu kaliteli grafiklerle ve eğlenceli bir oynanışla birleştiren başarılı bir mobil oyun.

YORUMLAR