Filli Boya Kataloglar

Filli Boya Kataloglar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Filli Boya Kataloglar uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan ücretsiz olarak boya kartelalarını inceleyebilirsiniz.

Filli Boya Kataloglar uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir renk katalogu uygulaması olarak yayınlanmış durumda ve ücretsiz olarak sunuluyor. Her geçen gün kullandığımız pek çok aracın dijitale geçtiğini dikkate alırsak boya kartelalarının da iOS ortamında bizlerle buluşması tabii ki pek garip karşılanmamalı.

Uygulamanın arayüzü çok kolay kullanılır ve anlaşılır bir şekilde hazırlanmış. İçerisinde bulunan renk seçenekleri de oldukça bol ve böylece hiç zorlanmadan hangi rengi tercih etmek istediğinize karar verebiliyorsunuz.

Uygulamada sadece renkleri görmüyor, aynı zamanda onların evin farklı bölümlerinde uygulanmış hallerini de fotoğraflar üzerinde inceleyebiliyorsunuz. Bu imkan sayesinde her zaman karteladaki renklerin gerçek hayatta istendiği gibi olmaması sorununun da üstesinden gelmek mümkün oluyor.

Çalışırken herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç duymayan Filli Boya Kataloglar uygulaması, ayrıca performans veya pil tüketimi açısından da oldukça güzel değerlere sahip. Bu nedenle Filli Boya renklerini kartelalar ile incelemek isteyen kullanıcıların iOS cihazlarında mutlaka bulundurmaları gereken uygulamalardan birisi olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR