Filmcim

Filmcim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Filmcim, iPhone ve iPad'inizi kullanarak istediğiniz dizi ve filmleri izleyebilmenizi sağlayan başarılı bir uygulamadır.

Filmcim, internet üzerinden sevdiğiniz ve beğendiğiniz filmleri izleyebileceğiniz başarılı bir iOS uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

Uygulamayı ücretsiz olarak indirebiliyor olsanızda, aylık üyelik satın almadan dizi ve film izleyemiyorsunuz. Aylık 3 $'lık ödeme karşılığında alabileceğiniz üyelik sayesinde yüzlerce dizi ve filmi izleyebilirsiniz. Ücretlendirme iTunes hesabınıza tanımladığınız kredi kartı üzerinden yapılıyor.

Komedi, drama, suç, aksiyon, macera, gerilim, aile, romantik gibi film türleri bulunan uygulama ile sevdiğiniz tür filmleri aratarak izlemek için yeni filmler keşfedebilirsiniz. Ayrıca çocuklar için bulunan çocuk odasında, çocuklara özel dizi ve filmler bulunuyor. Çocuğunuzun izleyebileceği filmleri buradan açarak çocuğunuz ile birlikte seyredebilirsiniz.

Uygulamayı hiç bir ücret ödemeden indirerek cihazınıza kurduktan sonra, aylık üyelik satın alarak iPhone ve iPad'iniz üzerinden dizi ve film izleme keyfine kavuşabilirsiniz.