FiloTürk 1.0 (ios)

FiloTürk

1.0
FiloTürk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FiloTürk uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan tüm araç filonuzu yönetebiliyorsunuz.

FiloTürk uygulaması, büyük filoları yönetmesi gereken şirketlere yönelik olarak hazırlanmış bir iPhone ve iPad uygulaması olarak karşımıza çıktı. Her ne kadar uygulamanın kendisi ücretsiz olsa da sunulan hizmetin ücretli olması nedeniyle servise abone olmadıkça sadece demo sürümü kullanabileceğinizi de belirtmek gerek. Lakin demo sürümde zaten tam sürümde olan herşeyin bir simülasyonunu görebildiğiniz için karar vermenize yardımcı olacağını söyleyebilirim.

Oldukça kullanışlı bir arayüzle birlikte gelen uygulama, birden fazla filonun yönetimine de izin veriyor. Her bir filonuzdaki araçlara dair toplam özetleri görebileceğiniz gibi, tek tek araçların izledikleri rotaları, durdukları süreleri, gidilen kilometrelerini ve kontak kapatma sürelerini bile FiloTürk içerisinden inceleyebiliyorsunuz.

Harita üzerinde o an hangi aracın nerede bulunduğunu da incelemenize izin veren uygulama, bu sayede bilginiz dışında başka yerlere giden araçlara gerekli uyarıları yapmanıza da yardımcı oluyor. Saat saat araç konumlarının kayıt edilmesi ile geriye dönük olarak da değerlendirmelerde bulunmanız mümkün.

Oldukça hızlı bir şekilde çalışan ve sorunsuz görünen uygulama, maalesef araçları süren kişilerin mobil cihazlarında GPS servislerinin ve internetin devamlı olarak açık tutulmasını gerektiriyor. Dolayısıyla GPS'in devamlı açık tutulmasının cihazların şarj ömürleri konusunda zaman zaman sorunlar yarattığını söyleyebilirim fakat araç şarj kitine sahip olan bir filoya sahipseniz bu sorun ortadan kalkacaktır.

Araçlarınıza hem toplu hem de ayrı ayrı detaylı incelemeler yapmanıza ve onları kontrol etmenize olanak tanıyan uygulamayı denemeden geçmeyin derim.