Filterra 1.3 (ios)

Filterra

1.3
Filterra
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Filterra, iOS cihazlarda kullanabileceğimiz ücretsiz bir fotoğraf düzenleme uygulaması.

Filterra, fotoğraf çekmekten keyif alan ve çektikleri fotoğrafları oldukları gibi bırakmak yerine onlara farklı görünümler kazandırmak isteyenlere hitap eden bir fotoğraf düzenleme uygulaması olarak öne çıkıyor.

Hiçbir ücret ödemesi yapmadan sahip olabileceğimiz bu uygulama sayesinde tenik konularda bilgi sahibi olmasak dahi fotoğraflarımızı görsel olarak çok daha çekici bir düzeye taşıyabiliyoruz. Uygulamada çok sayıda efekt ve filtre sunuluyor ve işin en güzel yanı da bunların ne gibi değişimler yarattıklarını birebir görebiliyoruz. Fotoğrafımızın eski halini ve filtreden sonraki halini eş zamanlı olarak aynı ekran üzerinden kontrol edebiliyoruz.

Filterra'daki filtreleri favorilerimize ekleyerek kendi özel kategorimizi oluşturabilme imkanımız var. Böylelikle sürekli olarak filtre aramakla uğraşmadan favorilerimiz arasından seçim yapabiliyoruz.

Elbette uygulamanın tek işlevi fotoğraflara filtre eklemek değil. Belli bir seviyeye kadar renk, kontrast ve tonlama ayarlarını da gerçekleştirebiliyoruz. Sunulan tüm özellikler çok kolay bir şekilde kullanılabiliyor. Uygulama üzerinde oluşturmuş olduğumuz fotoğrafları dilersek saklıyor, dilersek de farklı sosyal medya araçları üzerinde paylaşabiliyoruz.

Eğer ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulaması arıyorsanız Filterra'ya mutlaka göz atmalısınız.

YORUMLAR