FINAL FANTASY VII 1.0.0 (ios)

FINAL FANTASY VII

FINAL FANTASY VII
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Klasik rol apma oyunu

FINAL FANTASY VII 90'lı yıllarda bilgisayarlarımızda oynadığımız aynı isimli klasik rol yapma oyununu mobil cihazlarımıza taşıyan bir RPG.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz Final Fantasy 7 bizi fantastik bir dünya ve fantastik bir maceraya davet ediyor. Oyunda farklı bir gezegene konuk oluyoruz ve bu gezegenin kaderini belirlemeye çalışıyoruz. Final Fantasy VII'de bütün olaylar Shinra adlı enerji üretim firmasının dünya kontrolünü ele geçirmeye niyetlenmesiyle başlıyor. Bir gün Midgar adlı metropolise güç sağlayan Mako adlı bir enerji reaktöründe büyük bir patlama ortaya çıkıyor. Bu patlamanın aslında Avalanche adlı devrimci bir örgüt tarafından düzenlenen bir bombalama eylemi olduğu ortaya çıkıyor. Fakt bu eylemi yapan grup içerisinde eskiden Shinra'nın en üst düzey askeri birliklerine üye olan Cloud Strife'ın olması dikkat çekiyor. Cloud Strife ve Avanlanche örgütü Shinra'yı durdurmaya ve gezegeni kurtarmaya çalışırken biz de onlara yardım ediyoruz ve maceraya atılıyoruz.

FINAL FANTASY VII bilgisayarlarımızda oynadığımız ilk  boyutlu Final Fantasy oyunu. 3 boyutlu arkaplanları ve CG sinematikleri birleştiren FINAL FANTASY VII'i aradan geçen uzun yıllardan sonra mobil cihazlarımızda tekrar oynayabilmek ve nostalji yapabilmek güzel bir duygu. FINAL FANTASY VII'de kahramanlarımızı farklı şekillerde yapılandırarak savaşlarda değişik büyü ve yetenek kombinasyonları kullanabiliyoruz. Oyunun kontrolleri iOS cihazlarla uyumlu dokunmatik kontroller haline getirilmiş. Ayrıca oyunculara alternatif kontrol şekilleri de sunuluyor.

FINAL FANTASY VII'nin tek eksi puanı fiyatının bir hayli yüksek olması. Eğer indirimleri takip ederseniz FINAL FANTASY VII satın almaya değer bir oyun olacaktır.

YORUMLAR