Final Kick 1.0.1 (ios)

Final Kick

Final Kick
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    726

  • Üretici

    Ivanovich Games

Sadece ceza sahasını kapsayan bu oyun, ister kaleci olun ister golcü, en iyi penaltı oyunlarından biri olmaya aday. Final Kick, maçların ilk yarısında aklınıza gelen ilk şey olacak.

Aradığınız oyun basit ama eğlenceli mi olmalı? Peki futboldan hoşlanıyor musunuz? O zaman size Final Kick'i öneriyorum. Tamamiyle penaltı atışlarına odaklanmış olan Final Kick özellikle de Dünya Kupasına yaklaşmışken ilk yarıdan sonra delice oynanabilecek bir oyun izlenimini yaratıyor.

Final Kick'te göreviniz ya gol atmak ya da kaleci olarak topu yakalamak. Sadece ceza alanında penaltı atışlarıyla oynan bu oyunda kullanılan sınırlı alan bizlere maksimum yaratıcık ve verimle sunulmuş. Örneğin, topa şut çekerken hareketi parmağı ekran üzerinde sürükleyerek gerçekleştiriyorsunuz ve bu esnada çizdiğiniz hat ile falso verme imkanınız da varken hareketinizin hızına göre de sert şut çekmiş oluyorsunuz. Fazla sert ve kontrolsüz giden topların kale dışında her yere gitme ihtimalinden de söz etmeden devam etmeyelim. Kaleci olarak oynadığınızda ise yine parmak ile sürükleme eşliğinde sıçramaları gerçekleştiriyorsunuz. Burada da zamanlama çok önemli. İyi bir zamanlama ile topu yakalamanız gerçekten mümkün.

Final Kick'te tek kişilik bir turnuva modu varken online olarak gerçek zamanlı rakiplerle oynamanız mümkün. Tek kişilik turnuvada oyun oynama hakkınız sınırlıyken daha fazla maç için size önerilen reklam videolarını izlemeniz gerekiyor. Oyun içi reklam standartları için oldukça adil olan bu sistem fazla göze batmıyor. Diğer oyuncularla kapışma faslına geçecek olursak, Facebook arkadaşlarınızı da oyuna davet etmeniz mümkün. Oynadığınız maçlardan aldığınız zaferlerle rütbeniz yükseliyorken rakiplerinizi de rütbeleri sayesinde daha akıllı bir şekilde seçip çekişmeli bir oyun oynayabiliyorsunuz.

Kısaca toparlarsak özellikle de Dünya Kupası ile paralel bir futbol çılgınlığı yaşanırken Final Kick'i bir futbol tutkunu olarak kesinlikle denemelisiniz.

YORUMLAR