FinalShot - FPS

FinalShot - FPS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FinalShot - FPS mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur

FinalShot - FPS eğer heyecan dolu online karşılaşmalar yapabileceğiniz bir FPS oyunu oynamak isterseniz kaçırmamanız gereken bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan FinalShot - FPS'de Counter Strike'a benzeyen bir yapı bizi bekliyor. FinalShot - FPS'de oyuncular taraflarını seçiyorlar ve takımlar halinde savaş alanına çıkıyorlar. Bu savaşlarda bize verilen görevi tamamlamak için rakip takım oyuncularıyla çarpışmamız gerekiyor. Savaşlarda farklı silahlar kullanabilmemiz de mümkün.

FinalShot - FPS içerisinde çeşitli silah seçeneklerine sahibiz. Ayrıca bu silahların görünümlerini ve kahramanlarımızın görünümlerini kişiselleştirebiliyoruz. Oyunda birçok farklı harita yer alırken bu haritalarda 5'erli takımlar halinde savaşabilmekteyiz.

Kolay kontrolleriyle dikkat çeken FinalShot - FPS'nin grafikleri de gayet başarılı. Eğer mobil cihazlarınız üzerinde keyifli ve heyecanlı bir şekilde vakit geçirmek isterseniz FinalShot - FPS aradığınız oyun olabilir.

YORUMLAR