Finansbank Cep Şubesi 1.1.3 (ios)

Finansbank Cep Şubesi

Finansbank Cep Şubesi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    2,181

  • Üretici

    Finansbank A.S.

Finansbank Cep Şubesi ile bankacılık işlemlerini mobil cihazınızdan yapmanın kolaylığını yaşayın.

Finansbank Cep Şubesi, Finansbank müşteri olan veya olmayan herkesin kullanabileceği bir mobil bankacılık uygulamasıdır. Finansbank müşterileri bankacılık işlemlerini daha rahat ve güvenli bir şekilde gerçekleştirirken, Finansbank müşterisi olmayan kullanıcılar da farklı işlemler yapabiliyor.

Bankacılık işlemlerine hızlı erişimi mümkün kılan sade ve şık arayüze sahip Finansbank uygulaması bankalarda sıra bekleme sorununa çözüm getiriyor. Bireysel veya KOBİ müşterileri için birçok bankacılık işlemini mobil cihazdan yapabilme fırsatı sunuyor. Vadeli ve Vadesiz hesap ayrıntılarını görüntüleme, kredi kartı ödemeleri, para transfer işlemi, kredi kart işlemleri, varlık ve borçları gözlemleme ve daha pek çok işlem mobil cihaz üzerinden güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde yapılabiliyor.

Sık kullanılan bankacılık işlemlerini kaydetme seçeneği sayesinde kullanıcıların işlemlerini hızlandıran uygulama Finansbank müşterisi olmayanlara da hizmet veriyor. FinansOnline’dan piyasa özetlerini alma, yatırım danışmanlarından sesli piyasa yorumlarını dinleme, en yakın ATM ve şubelere ulaşma işlemleri Finansbank müşteri olan veya olmayan kullanıcılar tarafından kullanılabiliyor.

Finansbank Cep Şubesi, Finansbank müşterilerinin kesinlikle yüklemesi gereken, bankacılık işlemlerini hızlandıran oldukça yararlı bir uygulama.

1.1.3 sürüm yenilikleri:

  • Cep Şubesi’ne TC Kimlik Numarası ile giriş seçeneği eklenmiştir.

YORUMLAR