FindShip

FindShip
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,153

  • Üretici

    Fibonacci Smith

FindShip, denizlerde yolculuk yapan gemilerin hareketlerini gerçek zamanlı olarak takip etmenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir iOS navigasyon uygulaması.

FindShip, ister kendi gemi ve teknelerinizi isterseniz diğer gemileri takip ederek nerede olduklarını öğrenmenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir iOS denizcilik uygulaması. Navigasyon uygulamaları kategorisinde yer alan FindShip aslında adından da gayet net bir şekilde işlevini açıklıyor.

80.000 tane geminin online olarak gerçek zamanlı hareketlerini görme fırsatı bulacağınız uygulama Dünyanın en büyük limanlarını da içeriyor. Gemi ve teknelerin nerede oldukları dışında üretim yılları, ağırlıkları ve ne amaçla seyahat ettiği gibi bilgileri de sunan uygulama sayesince sürekli güncel gemi hareketlerini takip edebiliyorsunuz.

Otomatik olarak yinelenen sayfası sayesinde en güncel gemi ve tekne konumlarını görmenizi sağlayan Find Ship, uydu üzerinden harita görüntülerini de sunuyor. Tüm bu özellikleri dışında takip ettiğiniz gemilerin konumlarını arkadaşlarınız ile paylaşma imkanı sunan uygulama, gemi takip etmek için kullanabileceğiniz en gelişmiş denizcilik ve navigasyon uygulamalarından bir tanesi.

Etkili bir gemi ve liman arama motoruna sahip olan uygulamanın lite versiyonu ücretsiz olarak sunuluyor fakat reklam kaldırma, 20 gemi takip etme, 100 gemi takip etme ve takip etme geçmişini görüntüleme gibi özellikleri kullanabilmek için ekstra ücret ödemeniz gerekiyor.

Kullanışlı arayüzü sayesinde zorlanmadan istediğiniz işlemleri yapabileceğiniz uygulamayı gemi konumlarını takip etmek isteyen iPhone ve iPad kullanıcılarının mutlaka kullanması gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR