FingAAH! 1.0 (ios)

FingAAH!

1.0
FingAAH!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FingAAH! ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil beceri oyunudur

FingAAH! basit bir şekilde oynayabileceğiniz; fakat yüksek puan yakalamak için saatler harcayabileceğiniz bir mobil beceri oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Türk yapımı bir beceri oyunu olan FingAAH!'ta reflekslerimizi ne kadar etkili bir şekilde kullandığımızı eğlenceli bir şekilde test ediyoruz. FingAAH!, eskiden korsanlar arasında yaygın bir güç gösterisi olan parmak arasındaki boşluklara bıçak saplama oyununu mobil cihazlarımıza taşıyor. Korsanlar hanlarda bu oyunu oynayarak cesaretlerini kanıtlamak için uğraşırlardı. Şimdi ise en yüksek puanı yakalayarak arkadaşlarımıza en yetenekli oyuncunun kim olduğunu kanıtlamaya çalışıyoruz. 

FingAAH!'ta temel olarak ekranda yer alan parmakların arasındaki boşluklara dokunarak bıçağımızı saplıyoruz. Fakat bu iş sanıldığı kadar kolay değil; çünkü parmakların hareket ediyor, bazı parmaklar kapanırken bazıları açılıyor. Bu nedenle bu anlık değişikliklere zamanında tepki vermemiz gerekiyor.

FingAAH!'da yakaladığınız yüksek puanlar kaydediliyor ve arkadaşlarınızın puanlarıyla karşılaştırılabiliyor.

YORUMLAR