Finimalist

Finimalist
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz finans uygulamasıdır.

Finimalist, iOS cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir finans ve bütçe takip uygulamasıdır. Modern tasarımıyla dikkat çeken uygulamayı kullanması da bir o kadar kolay diyebilirim.

Pek çok finans ve bütçe uygulaması bulunsa da, Finimalist'i onlardan ayıran çok önemli bir özellik var, o da minimalist yapısı. Uygulamada para birimi, kategori gibi karışık ve detaylı ögeler yok. Yalnızca miktar ve gereklilik giriyorsunuz.

Bir harcama girerken tek yapmanız gereken miktar ve gereklilik girmek oluyor. Gereklilik ise o harcamanın ne kadar gerekli olduğunu gösteriyor. Örneğin çok pahalı bir ayakkabı aldığınızda bunun gerekliliğinin yüzdesini düşük  girebiliyorsunuz.

Jestlere dayalı çalışan bir arayüze sahip olan uygulama sade olduğundan çok da hızlı çalışıyor. Yani gelir gider eklemeniz on saniyenizi alıyor. Ayrıca arayüzü kendi isteklerinize göre düzenleyebiliyor, böylece çok daha etkili bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Her ne kadar uygulama karmaşık özelliklere sahip olmasa da size sunduğu genel, aylık, yıllık istatistiklerle de dikkat çekiyor.

Eğer sizin de böyle bir bütçe takip uygulamasınıa ihtiyacınız varsa, Finimalist'i indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR