Firewater: Cowboy Dash

Firewater: Cowboy Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Firewater: Cowboy Dash viski merakının başına bela açtığı bir kovboyun komik ve sürükleyici macerasını konu alıyor.

Firewater: Cowboy Dash, viski meraklısı bir kovboyun amansız mücadelesini konu alıyor. Yerli bir kabilenin viski stoğuna sızan ve hatırı sayılır miktarda viski çalan bu kovboyun başı yaptığından ötürü büyük belaya giriyor. Peşine takılan kabile üyelerinden son sürat kaçması gereken bu dostumuza yardım etmeli ve onu bu durumdan sağ sağlim çıkarmalıyız.

Sidescroller koşu oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Firewater: Cowboy Dash'e mutlaka göz atmanız gerektiğini düşünüyorum. Bu kategoride yer alan diğer oyunlarda görmeye alıştığımız gibi kotrolümüzde olan karakterimiz platform üzerinde koşmaya başlıyor. Biz de onu karşısına çıkan engellerden korumaya ve bonusları toplamaya çalışıyoruz.

Oyunun en büyük artılarından bir tanesi günlük görevlerle oyunculara daima yeni deneyimler yaşatıyor olması. Onlarca farklı görevi bünyesinde barındıran oyuna arkadaşlarınızı davet edebilir ve birlikte sürükleyici bir maceraya katılabilirsiniz.

Oyun esnasında dikkatimizi çeken ve bu tarz oyunlarda pek sık denk gelmediğimiz bir detayı da sizlerle paylaşmak istiyorum. Karakter kişiselleştirmeleri bu tarz oyunlarda ya hiç olmuyor ya da çok kısıtlı miktarlarda tutuluyor. Firewater: Cowboy Dash'te ise tam tamına 6.000 farklı kıyafet ve karakter kişiselleştirme öğesi bulunuyor.

Aksiyon dolu, ücretsiz ve kaliteli bir oyun arıyorsanız Firewater: Cowboy Dash'i mutlaka denemelisiniz.