First Aid:Sick Pou

First Aid:Sick Pou
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

First Aid:Sick Pou, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde hasta olan Pou'ya yardım ederek iyileşmesini sağlayacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir iOS oyunudur.

First Aid:Sick Pou, dünyanın en popüler oyunlarından biri olan Pou'nun farklı versiyonlarındna bir tanesidir. Bu oyunda yapmanız gereken hasta olan Pou ile ilgilenerek onu iyileştirmek. İyileşmek ile birlikte büyüyen Pou'ya dikkatli bir şekilde bakmalısınız.

Bir kazadan sonra sakatlanan sevimli yaratık Pou'nun iyileşmesi gerekiyor. Onu iyileştirmek için oyun içerisinde kullanabileceğiniz bir kaç araç bulunuyor. Fakat iyileştirmeye çalışırken dikkatli ve hassas olmanız gerekiyor. Çünkü Pou çok narindir. Araçları kullanarak Pou'nun hastalığını tedavi etmeye çalışmalısınız.

Oyunun grafikleri oldukça tatmin edici. Eğer Pou'nun orjinalini oynamaktan keyif alıyorsanız bu versiyonunu da seveceğinize eminim. Yeteneklerinizi Pou'yu iyileştirmek için kullanacağınız oyun ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Oyunu oynamak için tek yapmanız gereken ise iPhone ve iPad'leriniz ücretsiz olarak indirmek.

YORUMLAR