Fish Out Of Water!

Fish Out Of Water!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Halfbrick Studios tarafından sunulan bu oyunda balıkları denizin en uzak noktasına fırlatmaya çalışıyoruz ve bu hiç de kolay olmuyor!

Ünlü Halfbrick Studios tarafından ücretsiz olarak sunulan Fish Out Of Water! tam da yaz tatili için üretilmiş gibi duruyor! Eğlenceli grafiklerin ve etkileyici ses efektlerinin görev yaptığı oyunda eğlenceli bir deneyim bizleri bekliyor.

Oyun her ne kadar orijinal bir yapıya sahip olmasa da son derece keyifli bir deneyim vaat ediyor. Fish Out Of Water!'daki amacımız elimizde bulunan bir grup balığı denizin en uzak noktasına fırlatmak.

Farklı özelliklere sahip olan bu balıkların kimi çok hızlı gidiyor kimisi de denizin üzerinde sekerek ilerliyor. Yaptığımız atışlara puan veren yengeçleri etkilemek için en iyi atışımızı yapmamız gerekiyor çünkü çok zor beğeniyorlar ve puanları lisedeki matematik hocamız kadar kıt! Balıkları fırlatmak için parmağımızla tutup fırlatıyoruz. Havadayken kullanabileceğimiz bir ateşleme sistemi de mevcut. Bunu arabalarda kullanılan NOS sistemi gibi düşünebilirsiniz. Balıklara hız katarak daha uzağa gitmelerini sağlıyor.

Eğer siz de basit yapılı, görsel olarak etkileyici ve eğlenceli bir oyun arıyorsanız Fish Out Of Water!'ı mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR