FishBrain 3.7.1 (ios)

FishBrain

FishBrain
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FishBrain, balık tutmaktan keyif alanların bir araya gelebilecekleri, keyifli bir uygulama.

FishBrain, iPhone ve iPad cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir sosyal medya uygulaması olarak öne çıkıyor. Keyifli bir kullanım deneyimi yaşatan FishBrain, alışageldiğimiz sosyal medya uygulamalarından farklı bir kitleye hitap ediyor.

FishBrain, adından da anlaşılabileceği gibi balıkçılıkla amatör veya profesyonel olarak ilgilenen kullanıcılara hitap ediyor. Bu uygulama sayesinde bulunduğumuz bölgede popüler olan balık cinslerini takip edebiliyor ve tuttuğumuz balıkları ağ üzerinde diğer kullanıcılar ile paylaşabiliyoruz. Bu sayede balık tutmaya merakı olanlarla etkileşime girmiş oluyoruz ve yeni insanlarla tanışabiliyoruz.

Uygulama kullanıcı tabanlı çalıştığı için ne kadar fazla kişi tarafından kullanılırsa o kadar güvenli hale geliyor. Şu anda uygulamada yüz binlerce kullanıcı mevcut ve her biri bilgi paylaşımında bulunuyor.

FishBrain'de tuttuğumuz balıkların hangi saatlerde yoğunlukta olduğunu yine bilgi olarak diğer kullanıcılara aktarabiliyoruz. Açıkçası bu denli bilgi paylaşımının yapıldığı bir sosyal ağ, balıkçıların epey hoşuna gidecektir. Siz de bu işle ilgileniyorsanız FishBrain'e göz atabilirsiniz.