Fishing Paradise 3D Free+ 1.1.10.1 (ios)

Fishing Paradise 3D Free+

Fishing Paradise 3D Free+
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fishing Paradise 3D Free+'de balık tutmak için dünyanın farklı noktalarını ziyaret ediyoruz.

Fishing Paradise 3D Free+ en basit tanımıyla bir balık tutma simülasyonu olarak betimlenebilir. iPhone ve iPad cihazlarımıza hiçbir ücret ödemeden indirebildiğimiz bu oyunda sakin ve dinlendirici koylarda balık tutuyoruz.

Oyunda gezebileceğimiz 14 farklı bölge bulunuyor ve bu bölgelerin hepsi farklı coğrafi özelliklere sahip. Balık yakaladıkça karakterimizin tecrübe seviyesi artıyor ve daha fazla maddi kaynak elde ediyor.
Fishing Paradise 3D Free+'da yakalamamız için sunulan 50'den fazla balık mevcut. Bu balıkları yakalamak için bir hayli hızlı ve çevik olmamız gerekiyor. Balıkları başarıyla yakalayabilmek için doğru hamleleri yapmak gerekiyor çünkü her biri farklı özelliklere sahip. Kimisi daha agresifken kimisi daha hızlı. Gerçekçi bir oyun olduğu için olta atış ve çekme stili de bu noktada çok önemli.

Oyunun en iyi özelliklerinden bir tanesi de sadece tekli oyuncu modu sunmaması. Bu yönüyle isterseniz arkadaşlarınızla oynayabilir ve aranızda keyifli bir rekabet ortamı oluşturabilirsiniz. Buna ek olarak düzenli bir plana uygun olarak hazırlanan ve başlatılan turnuvalara katılma şansınız da mevcut. Turnuvalar farklı görevler üzerinde yoğunlaşıyor. Bu yüzden katılmadan önce iyi bir antrenman yapmak gerekebilir.

Genel olarak başarılı bir oyun olarak niteleyebileceğimiz Fishing Paradise 3D Free+ balık tutma deneyimini mobil cihazında yaşamak isteyen kullanıcılara hitap ediyor.

YORUMLAR