Fiskos

Fiskos
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fiskos, kadınların hemen her konuyu konuşabildiği sosyal ağ uygulaması.

Fiskos, sadece kadınların üye olabildiği diğer deyişle kadınlara özel sosyal ağ uygulaması. Facebook profilinizi bağlayarak üye olup kullanmaya başlayabileceğiniz uygulamada son dedikodulardan modaya, ilişki durumlarından yemek tariflerine, tavsiyelerden itiraflara kısacası bir kadın için önemli her şey konuşuluyor. Sohbete dahil olmak veya kendi konunuzu açmak size kalmış.

İlk olarak iPhone kullanıcılarına sunulan sosyal ağ uygulamasında herkesin bir profili bulunuyor ve dileyen fiskos oluşturabiliyor, dileyenler fiskosların altındaki yorumlara katılabiliyor. Platformda kadınlara dair her konu mevcut. Moda, güzellik, çocuk bakımı, hamilelik süreci, ilişkiler, tavsiyeler, yardımlaşma ve daha pek çok kategori yer alıyor.

Hangi elbiseyi giyeceğinize karar veremediğinizde, güzel yaptığınız bir yemeği herkesle paylaşmanız gerektiğinde, herhangi bir konuda tavsiye istediğinizde, dedikodu yapmak istediğinizde, hamilelik sürecinde kafanıza takılan soruları paylaşacağınız birilerini aradığınızda ve modayı yakından takip etmek için kısacası bir kadın olarak aradığınız sohbet ortamı Fiskos’da.

YORUMLAR