FitBest

FitBest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FitBest sayesinde sağlıklı yoldan kısa sürede kilo verebiliyoruz.

Fitbest, kilo vermek ve daha sağlıklı bir vücuda kavuşma gayesi taşıyan iPhone ve iPad cihaz sahipleri için özel olarak tasarlanmış bir kilo verme uygulaması. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama sayesinde uzman diyetisyenlerin önerileri doğrultusunda, sağlıklı şekilde kilo verebiliyoruz.

Öncelikle altını çizmemiz gereken önemli bir nokta var. Fitbest'ten maksimum verimi alabilmek için düzenli kullanım alışkanlıkları edinmek gerekiyor. Bir gün bilgilerinizi girip ertesi gün es geçerseniz uygulama yaşam tarzınızı tam olarak analiz edemeyeceği için önerileri de çok verimli olmayacaktır.

Fitbest, önerilerde bulunmadan önce ideal kilomuzu ve vücut kitle endeksimizi tespit ediyor. Buna ek olarak günlük yaktığımız kalori miktarını da ölçerek kilolarımızdan en kısa sürede kurtulmamızı sağlayacak önerileri listeliyor.

Kullanıcıları ve diyetisyenler arasında özel bir etkileşim alanı da oluşturan Fitbest, sağlıksız diyetler yerine vücudun dengesini bozmadan kilo vermek isteyenlerin denemesi gereken bir seçenek.

YORUMLAR