Fitbit 2.1 (ios)

Fitbit

2.1
Fitbit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fitbit, günlük aktivitelerinizi ve yediğiniz yiyecekleri takip etmenizi sağlayayarak bunları kayıt altında tutabilen en iyi ve ücretsiz iOS uygulamalarından bir tanesidir.

Fitbit geniş kapsamlı bir aktivite takip edici olarak hem Android hemde iOS versiyonları bulunan ücretsiz bir uygulamadır. Kullanıcılar uygulama ile birlikte günlük fiziksel aktivitelerini ve yiyeceklerini takip edebilirler. Sağlık durumunuzu detaylı bir şekilde görüntülemenizi sağlayan uygulama ücretsiz olması nedeniyle benzer uygulamalardan bir adım öne çıkmaktadır. Yeme alışkanlıklarınızı takip ederek, aldığınız yiyeceklerden ne kadar kalori aldığınızı uygulama ile görüntülemek çok basit. Fitbit sağlıklı bir vücuda kavuşmak için kullanabileceğiniz en iyi sağlık uygulamalarından bir tanesidir.

Sağlıklı bir vücut ve kilo vermek için kullanabileceğiniz pek çok donanım ve yazılım olmasına rağmen bu ürün ve hizmetlerin büyük çoğunluğu ücretlidir. Ücretsiz olarak kilo vermek ve sağlıklı bir bedene sahip olmak isterseniz Fitbit'i deneyebilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak için kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemlerinden sonra boy ve kilo gibi kendi kişisel bilgilerinizi uygulamaya girerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama günlük olarak fiziksel aktivitelerinizi ve yiyeceklerinizi takip eder ve kayıt altına alır. Ayrıca kullanıcılar kendilerini motive etmek için günlük, haftalık ve aylık hedefler belirleyerek, bu hedeflere ulaşığ ulaşmadığını grafikler üzerinden rahat bir şekilde takip edebilir. Bu yöntem sayesinde uygulamayı daha efektif bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Genel olarak kilo vermek isteyenler ve sağlıklı bir vücuda kavuşmak isteyenler için oldukça yararlı bir uygulama olan Fitbit'i, iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.